



1 477,27 ₴
1 300 ₴
Згадайте, як у сонячний зимовий день Ви торкалися до Вашого автомобіля, а його поверхня була гарячою. Це тому, що сонячному променю не потрібне повітря, щоб доставити нам тепло, адже сонце випромінює довгі інфрачервоні хвилі.
Саме за цим принципом працює й наша продукція, основним нагрівальним елементом якої є карбоновий дріт.
Довгі інфрачервоні промені позитивно впливають на здоров'я людини (випромінювання у частоті людського тіла 6-20 мкм).
У холодні дні осені або весни, коли централізоване опалення ще не включено або вже вимкнено, буває особливо незручно вдома, в офісі, на складі або в дачному будинку. Саме в цей час інфрачервоний плівковий настінний обігрівач буде дуже корисним. Розрахований на обігрів невеликої кімнати (10-12м2), за кілька годин настінний обігрівач створює теплий мікроклімат у цій кімнаті, порівняно з холодною і незручною температурою в іншій частині квартири. Навіть якщо площа обігріваємого приміщення більша за вказану, вам буде тепло і затишно, якщо ви знаходитеся або працюєте біля обігрівача. Особливо, зважаючи на те, що інфрачервоне тепло благотворно впливає на людський організм і не спалює повітря.
Настінний обігрівач ТРІО стане відмінним доповненням у квартирах або приміщеннях, де батареї недостатньо теплі навіть в опалювальний сезон. Цей обігрівач допоможе продовжити дачний сезон. Особливо це актуально для кімнат, які не можна обігріти за допомогою печі. Також використання дальньохвильового настінного обігрівача ТРІО буде значно економніше, ніж газове опалення або інші види обігріву. Оскільки вага обігрівача менше 1 кг, а в складеному вигляді його розміри 57х9х9 см, він не займе багато місця в автомобілі, а також легко транспортується в дачний чи сільський будинок в сумці або рюкзаку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тріо |
| Країна виробник | Україна |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.75 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 1 хв |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Індикатор температури | Ні |
| Клас захисту | II |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Максимальна температура нагріву | 65 град. |
| Потужність обігріву | 400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Кут поширення ІЧ-випромінювання | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи | 60000 |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |