1 477,27 ₴
1 300 ₴
Пригадайте, як у сонячний зимовий день ви торкалися до вашого автомобіля, а його поверхня була гаряча. Це тому, що сонячному променю не потрібне повітря для того, щоб доставити нам тепло, адже сонце випромінює довгі інфрачервоні хвилі. Саме за цим принципом працює наша продукція, основним нагрівальним елементом якої є карбонова нитка.
Довгі інфрачервоні промені позитивно впливають на здоров'я людини (випромінювання в частоті людського тіла 6-20 мкм).
У холодні осінні або весняні дні, коли централізоване опалення ще не ввімкнули або вже вимкнули, вдома, в офісі, на складі чи на дачі буває особливо незручно. Саме в цей час інфрачервоний плівковий настінний обігрівач буде дуже корисний. Розрахований на обігрів невеликої кімнати (10-12м²), за кілька годин настінний обігрівач створює теплий мікроклімат у цій кімнаті, на відміну від холодної та незручної температури в усій решті квартири. Навіть якщо площа обігріваємої кімнати більша, ніж вказано, вам буде тепло і затишно, якщо ви знаходитесь або працюєте поруч з обігрівачем. Особливо, враховуючи, що інфрачервоне тепло благотворно впливає на людський організм і не висушує повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тріо |
| Країна виробник | Україна |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.75 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 1 хв |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Індикатор температури | Ні |
| Клас захисту | II |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Максимальна температура нагріву | 65 град. |
| Потужність обігріву | 400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи | 60000 |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |