



1 477,27 ₴
1 300 ₴
Згадайте, як у сонячний зимовий день ви торкалися своєї машини, а її поверхня була гарячою. Це тому, що сонячному променю не потрібне повітря, щоб доставити нам тепло, адже сонце випромінює довгі інфрачервоні хвилі. Саме за цим принципом працює і наша продукція, основним нагрівальним елементом у якій є вуглецева нитка.
Довгі інфрачервоні промені мають позитивний ефект на здоров'я людини (випромінювання в частоті тіла людини 6-20 мкм).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тріо |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.56 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Час нагрівання до потрібної температури | 1 хв |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Індикатор температури | Ні |
| Клас захисту | II |
| Кріплення на стіну | Так |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Максимальна температура нагріву | 65 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання до робочої температури | 1 хв. |
| Матеріал верхнього шару | плівка ПВХ |
| Матеріал для власника | бук, смерека |
| Потужність | 400 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний споживання струму | 1,1 А |
| Площа нагрівача | 0,6 м2. |
| Розміри | 100 х 57 см. |
| Розмір у пакунку | 57 х 10 см. |
| Спільні ресурси | 60 000 годин |
| Температура на поверхні не більше | 65 C |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |