1 107,95 ₴
975 ₴
Електропростирадло виготовлено за європейською технологією з використанням нагрівального елемента австрійського виробництва. Оскільки нагрівальний елемент є найважливішою складовою цього виробу, ТМ ТРІО приділяє йому особливу увагу. Нагрівальний елемент включає внутрішній провід з високоякісного сплаву хрому і нікелю, що мінімізує електромагнітне поле та ламкість, має високі зігрівальні властивості; провід еластичний і повністю ізольований, не ламається навіть при сильному нагріванні.
Верхнє покриття виробу виготовлено з бавовняної тканини різних кольорів, низ покритий термостійким полотном, яке утримує тепло знизу і може витримувати температури до 200 градусів. Тепло рівномірно розподіляється по всій площі виробу, обігріваючи повністю все тіло, а не тільки окремі ділянки. Довжина зовнішнього проводу – 1,5 метра.
4-рівневий перемикач складається з режиму прогріву та режиму сну, а також 2 нульових положень, що створює зручність у темряві: для вимкнення достатньо клацнути перемикач до кінця в будь-якому напрямку. Температурний режим: 35-40 градусів у режимі сну та 45-50 градусів у режимі прогріву.
Електропростирадло виробляється у двох розмірах: 2-спальне (150х120 см) та 1,5-спальне (150х80 см). Під голову електропростирадло не кладеться. Його можна розташовувати як уздовж, так і впоперек. Електропростирадло поставляється в індивідуальній багаторазовій упаковці з ПВХ плівки з тканинними вставками та ручками.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тріо |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 500 г |
| Час нагріву | 15 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 150 см |
| Довжина шнура | 1.4 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 55 град. |
| Машинне прання | Ні |
| Мінімальна температура нагріву | 35 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Розмір | Полуторний |
| Таймер | Ні |
| Тип | Електричні простирадла |
| Товщина | 0.5 см |
| Функція автовідключення | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина зовнішнього дроту | 2,5 м. |
| Долина внутрішнього провідника | 21 м. |
| Матеріал верхнього шару | 100 % бавовн. |
| Матеріал нижнього шару | термостійке полотно |
| Напруга | 220 В |
| Перемикач | 2 режим |
| Розміри | 150 х 80 см. |
| Розміри в чехлі | 30 х 20 х 8 см. |
| Стан | Нове |
| Температура і потужність | режим2 - 45-55 С, 80 Вт. |
| Товщина одеяла | 0,5 см. |