
1 310,23 ₴
1 153 ₴
Каструля Bohmann BH 7328 MRB-OR
Каструля Bohmann BH 7328 об'ємом 5,8 літра виготовлена з високоякісного литого алюмінію, покритого спеціальним антипригарним мармуровим покриттям, яке вельми стійке до впливу високих температур, абсолютно безпечне для здоров'я людини та дасть змогу зберегти в продуктах максимум вітамінів. Така чудова каструля стане незамінною кухонною помічницею та прикрасою інтер'єру.
Антипригарне покриття, армоване частинками мармуру, не містить токсичних матеріалів PTFE і PFOA, має чудові антипригарні характеристики та легко миється. Посуд має елегантні ручки. Каструля має потовщене дно та придатна для використання на плитах будь-якого типу, зокрема індукційних. Вдосконалюйте свої кулінарні здібності, а якісний посуд стане в цій справі вашим надійним помічником.
Внутрішнє стійке покриття має низку істотних переваг:
Характеристики Каструля Bohmann BH 7328
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bohmann |
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішнє покриття | мармур |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Висота каструлі без кришки | 12.5 см |
| Діаметр каструлі | 28 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 5.8 л |
| Ручка | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Індукційна, Газова |
| Колір | Помаранчевий |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 28 см |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |