3 471,59 ₴
2 950,85 ₴
Шліфувальна машина 1050 Вт Ronix 9103
Якщо ви професійний майстер для дерева/металу або любите робити все своїми руками, то ця якісна стрічкова шліфувальна машина створена для вас!
Ronix 9103 обладнаний надійним двигуном потужністю 1050 Вт, який забезпечує високу швидкість знімання матеріалу.
Він має стрічку розміром 76 х 533 мм, яка шліфує зі швидкістю 150-380 м/хв.
Ця стрічкова шліфувальна машина має ергономічний дизайн і важить 3.4 кг.
Ronix 9103 має регульовану систему стрічок, яка утримує стрічку по центру під час роботи.
Ця шліфувальна машина постачається в кольоровій коробці Ronix з мішком для пилу, що гарантує чисту роботу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ronix |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 380 м/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |