3 719,32 ₴
3 161,42 ₴
Кутова шліфмашина 2350 Вт, 180 мм Ronix 3211
Ronix 3211, з усіма його чудовими характеристиками, може використовуватися практично для будь-якого матеріалу, з яким вам доведеться мати справу у вашому гаражі: метал, дерево, мармур, камінь і подібні матеріали.
Кутова шліфувальна машина Ronix 3211 обладнана двигуном потужністю 2350 Вт, у якому використовується промисловий матеріал і підшипники найвищої якості, що відповідають європейському стандарту CE. Завдяки цьому двигуну модель 3211 може розвивати швидкість більш ніж 8000 об./хв, тому машина може легко обертати різні диски діаметром до 180 мм, проникати в різні металеві поверхні та легко різати найтвердіші матеріали. Крім того, використання протипилових підшипників у цьому продукті запобігає потраплянню пилу в машину, а також зменшуючи знос внутрішніх частин машини, збільшує термін її експлуатації. Промислові інструменти сильно нагріваються після декількох годин безперервної роботи. Тепло, що виділяється під час роботи двигуна, турбує користувача та ушкоджує саму машину. З іншого боку, шліфмашина Ronix 3211 з удосконаленою системою прямого повітряного потоку проганяє гаряче повітря через отвори корпусу й охолоджує двигун.
Шліфувальна машина має перемикачі запуску диска та блокування вала із захистом від пилу. Перемикач блокування штифту, розташований на корпусі редуктора, утримує штифт у нерухомому стані та запобігає його руху, дає змогу користувачеві легко змінити різальний диск. Вал швидко блокується цим перемикачем, що також впливає на швидкість заміни диска.
Корпус 3211 має унікальну конструкцію, а відповідну вагу (5.3 кг), малий обсяг і простота у використанні є важливими особливостями цього інструмента. Наявність ергономічної й ударостійкої обертової ручки, яка може бути встановлена в трьох різних напрямках корпусу та зроблена з антивібраційної гуми, підвищує точність роботи користувача та дає змогу уникнути пошкодження робочої поверхні. Регулювання цієї ручки в різних частинах корпусу дає змогу як правшам, так і лівшам легко використовувати пристрій під різними кутами. Крім того, основну ручку Ronix 3211 можна повертати на 180 градусів, що також дає змогу пристрою працювати під різними кутами, а користувачам виконувати дії в різних умовах.
Кутова шліфувальна машина Ronix 3211 постачається в кольоровій коробці, містить додаткову ручку, захисний кожух Ronix, гайковий ключ і шестигранний ключ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ronix |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |