4 463,64 ₴
3 794,09 ₴
Кутова шліфмашина 2200 Вт, 230 мм Ronix 3260
Цей продукт має міцний і витривалий двигун потужністю 2200 Вт. Якщо ви виконуєте будь-яку важку роботу, то це ідеальний інструмент для вас. Довговічна кутова шліфмашина Ronix 3260 обладнана антипиловими кульковими підшипниками та пилозахисним вимикачем, що продовжує термін експлуатації двигуна.
Цей інструмент обладнаний двигуном із високим опором потужністю 2200 Вт, що працює за напруги 220-240 В і частоти 50-60 Гц. Двигун може розвивати максимальну швидкість холостого ходу 6600 об/хв. У цьому інструменті використовується швидкий і простий механізм заміни вугільної щітки.
Шліфмашина Ronix 3260 важить 4.33 кг. Вона обладнана ергономічною трипозиційною амортизувальною бічною ручкою, яка забезпечує максимальний комфорт для користувача. Така ручка неабияк знижує вібрацію й стомлюваність користувача, що робить її ідеальною для тривалих робіт.
Високоякісні антипилові кулькові підшипники, що входять до складу цього інструмента, забезпечують плавнішу роботу та підвищують довговічність двигуна.
Шліфмашина Ronix 3260 обладнана відрізним диском діаметром 230 мм, а також шпинделем розміром M14. Також цей інструмент обладнаний системою блокування штифту, яка забезпечує простішу й безпечнішу заміну диска.
Цей інструмент обладнаний системою прямого повітряного потоку, який охолоджує двигун. Це забезпечує надійнішу роботу та вищу перевантажувальну здатність.
Шліфмашина Ronix 3260 обладнана антипилевим перемикачем, розташованим на основній ручці.
Цей інструмент постачається в кольоровій коробці Ronix. До неї входять усі необхідні комплектуючі, включно з протиударною ручкою з дизайном Ronix, захисним кожухом для дисків Ronix, гайковий ключ і пара вугільних щіток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ronix |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.33 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 6600 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |