1 982,96 ₴
1 685,52 ₴
Дриль ударний електричний 850 Вт Ronix 2250
Під час роботи з шорсткими поверхнями бувають моменти, коли ви розумієте, що вам потрібен потужний інструмент для виконання роботи. Саме тоді ви можете розраховувати на електричний ударний дриль Ronix 2250, яка ефективно зробить те, що вам потрібно, якнайшвидше та повною мірою.
Двигун електричного ударного дриля Ronix 2250 видає високу потужність 850 Вт, якої досить для виконання всіх бурових робіт. Він неймовірно ефективний у режимі ударного свердління, забезпечуючи швидкість роботи до 3000 об/хв. Ударна функція цього дриля робить свердління складних поверхонь легшим і керованішим
Ronix 2250 може працювати з механізмом ударного свердління й досить потужним, щоб легко робити будь-які отвори в сталі, бетоні та цегляному мурованні.
Ronix 2250 обладнаний суцільнометалевим і міцним патроном із ключем, який може працювати зі свердлами діаметром до 13 мм. Це підвищує безпеку буріння й знижує ризик травмування. Цей 13-міліметровий патрон дає змогу користувачеві свердлити отвори завглибшки 20 мм у дереві, 13 мм у сталі та бетоні.
Електричний ударний дриль Ronix 2250 має міцний корпус, що забезпечує довговічність і міцність. Цей легкий ударний дриль вагою 2 кг ідеально підходить для різних робіт завдяки своїй портативності. Ергономічний дизайн цього електроінструмента знижує стомлюваність рук і робить його зручним під час тривалої роботи. Ударний дриль 2250 має ергономічну бічну ручку, що обертається на 360 градусів, з вбудованим обмежувачем глибини, що забезпечує максимальну зручність роботи користувача.
Пил на будівельному майданчику це природне явище, але зламаний перемикач інструмента — це останнє, чого ви хотіли б. Першим і найбільш важливим є перемикач ВМИК/ВИМИК із захистом від пилу, спеціально розроблений для зменшення проникнення пилу і, як наслідок, що гарантує триваліший термін експлуатації інструмента. Димер із регульованою швидкістю забезпечує керування роботою на заданих швидкостях відповідно до різних операцій. У верхній частині спускового гачка є перемикач прямого/зворотного обертання для точного запуску біти. Перемикач режиму свердління у верхній частині 2250 дає змогу виконувати як свердління, так і свердління з ударом. Кнопка блокування також фіксує швидкість, не вимагаючи постійного утримання спускового гачка та знижуючи втому рук.
Всередині кольорової коробки Ronix 2250 ви знайдете допоміжну ручку, ключ для патрона та обмежувач глибини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ronix |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.35 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |