

4 959,09 ₴
4 215,23 ₴
Гайковерт ударний електричний 600 Вт 500 Н·м Ronix 2036
Чи то ремонт автомобілів, чи то технічне обслуговування важкого обладнання, ви можете використовувати ударний гайковерт Ronix 2036, щоб виконати будь-яке завдання, пов'язане з затягуванням і ослабленням болтів і гайок якнайшвидше!
Під час під'єднання до розетки 220-240 В, ударний гайковерт із частотою 50-60 Гц і двигуном потужністю 600 Вт забезпечує крутний момент до 500 Н·м, 2500 ударів на хвилину та швидкість холостого ходу 1700 обертів на хвилину, щоб справлятися навіть із найбільш неподатливими гайками та болтами. 2036 — це машина з високим крутним моментом і зниженою ймовірністю відбою, що робить її ідеальною для важких умов експлуатації. Механізм прямого/зворотного ходу та функція змінної швидкості на цьому інструменті зроблять його використання простішим і комфортнішим.
Він обладнаний потужною та надійною системою зчеплення, яка ефективно керує передаванням потужності та робить інструмент придатним для тривалого промислового використання.
Привод із металевим кульовим шарніром забезпечує 2036 поєднання міцності та гнучкості, а також знижує знос під час механічного застосування.
Цей ударний гайковерт обладнаний кулькопідшипником NSK із захистом від пилу, який вирізняється надійністю і тривалим терміном експлуатації.
2036 важить 5.2 кг, що може здатися важковатим, але насправді, завдяки ергономічному дизайну, ним можна користуватися з комфортом і без втоми. Цей ударний гайковерт має привод 3/4 і сумісний із болтами від M18 до M24 (стандартні) і від M16 до M22 (жорсткі). І останнє, але не менш важливе: цей електроінструмент має литий під тиском алюмінієвий корпус, що забезпечує оптимальне відведення тепла та підвищену надійність.
Цей електроінструмент постачається в міцному та надійному кейсі BMC, який містить усі необхідні аксесуари, включно з парою вугільних щіток, головкою на 30 мм і однією ручкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ronix |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний крутний момент | 500 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |