
3 175 ₴
2 794 ₴
Характеристики пилососа Liberton LVC-4300
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 180 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки), Інший |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |