
842,05 ₴
741 ₴
Комплект дротовий (клавіатура + миша)
Характеристики клавіатури
Характеристики миші
Гарантія: 12 міс.
Виробник: A4Tech (54)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 450 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Конструкція миші | Класична |
| Клавіатура | |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Наявність цифрового блоку | Так |