2 485,23 ₴
2 112,45 ₴
Збільште свою міць із механічною ігровою клавіатурою Puri Mini RGB 60%! Завдяки майстерному майстерності, високоякісним матеріалам і мінімалістичному дизайну, цей дивовижний пристрій допоможе вам здобути перемогу в кожній битві. З легкістю беріть її із собою куди завгодно завдяки компактному форм-фактору!
Puri Mini RGB з форм-фактором 60% чудово заощаджує місце на вашому столі. Її компактний дизайн дає змогу легко розташувати клавіатуру та залишити більше місця для миші, щоб вона займала зручніше й ергономічне положення під час гри.

З приємною текстурою й більшою довговічністю Puri Mini RGB виготовлена з матеріалів преміумкласу для більшої міцності. Клавіатура обладнана кейкапами PBT — міцнішими та зносостійкішими. Написи на клавішах не стираються згодом. Кейкапи клавіш матові та не блищать, що робить Puri Mini RGB елегантною і надає їй особливої текстури.

Усі перемикачі змащені, щоб зменшити звук, створюваний пружинами, а також поліпшити відчуття під час набору. Це забезпечує більш плавні тактильні відчуття й повноцінніший досвід.

Puri Mini RGB обладнана перемикачами GATERON, які мають чудову репутацію серед геймерів. Вони вирізняються малим часом відгуку, найкращою стабільністю й довговічністю. Надійні перемикачі гарантують ресурс 50 мільйонів натискань! Червоні перемикачі мають тихий друк, силу натискання 45 г, точку спрацьовування 2 мм і діапазон ходу 4 мм.

Клавіатура виготовлена з матеріалів, що забезпечують чудову якість і стабільність. Всередину додані прокладки та звукопоглинальна піна для зниження шуму й оптимізації тактильного зворотного зв'язку під час набору тексту.

Захисний матовий магнітний кейс із твердих матеріалів призначений для ідеального захисту клавіатури від ударів, подряпин і рідини під час транспортування. Матове покриття пропонує вам мінімалістичний дизайн, який ідеально підходить для всіх стилів.

Puri Mini RGB має три профілі, які дають змогу зберігати та перемикати три користувацькі профілі для різних макросів, RGB-підсвітки та іншого. Крім того, виконуйте команди «на льоту» за допомогою клавіш швидкого доступу, на бічних сторонах яких зображені функціональні значки. Для отримання додаткових користувацьких функцій просто використовуйте нове програмне забезпечення COUGAR PIX!

Puri Mini RGB має 14 ефектів RGB-підсвітки та різні кольори для індивідуального настроювання. Перетворіть свій куточок на захопливе ігрове середовище!

Знімний USB-кабель Type-C призначений для легкого встановлення та транспортування без дискомфорту з кабелем.

COUGAR PIX — це передове інтегроване програмне забезпечення, яке створює інтуїтивно зрозумілий і ефективний користувацький інтерфейс. Його різноманітні функції дають змогу виконувати повне настроювання підтримуваних продуктів COUGAR. Від налаштування параметрів до налаштування макросів і RGB-підсвітки, COUGAR PIX — це центр керування для отримання оптимального досвіду використання продуктів!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 690 г |
| Висота | 38.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 295 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 121 мм |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Наявність цифрового блоку | Ні |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Тип клавіатури | Механічна |