1 038,64 ₴
914 ₴
Виготовлена з нержавіючої сталі, має відмінну теплопровідність, швидкий і рівномірний нагрів, висока стійкість до корозії.
Комплектація: Комплектація: каструля 6,1 л (24 х 14 см) - 1 шт.; кришка д. 22 - 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота каструлі без кришки | 14 см |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Індукційна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 0.6 мм |