



861,36 ₴
758 ₴
Виготовлена з нержавіючої сталі, має відмінну теплопровідність, швидкий і рівномірний нагрів, висока стійкість до корозії.
Комплектація: каструля - 1 шт.; кришка з нерж. сталі - 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота каструлі без кришки | 12 см |
| Діаметр каструлі | 22 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Індукційна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 0.6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4 мм |
| Потовщене дно | Так |