3 238,64 ₴
2 850 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип водонагрівача | Кран із підігріванням води |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IPX4D |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Стан | Нове |
| Способ нагрева | Електричний |
| Метод встановлення | Вбудований |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Частота | 50 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Додаткові характеристики та комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Излив | Да |
| Регулювання температури | Плавна |
| Керування водонагрівачем | Механічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 110 см |
| Комплектація | Водонагрівач, жорсткий вилив, гнучкий вилив |
| Монтаж | На стільницю |
| Продуктивність | 2 |
| Розмір упаковки | 260 х 315 х 120 мм |