5 681,82 ₴
5 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pomel |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1800 г |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Клас захисту | IP21 |
| Кількість ламп | 1 |
| Комплектація | Прилад, кабель, ультрафіолетова лампа, липка вкладка — 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Потужність лампи | 11 |
| Призначення пастки/відлякувача | Від метеликів/мотільців, Від комарів, Від літаючих комах, От моли, От мошек, От мух |
| Особливості | Виготовлений відповідно до норм HACCP |
| Площа дії | 30 |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Принцип дії | Ультрафіолетове світло та клейова поверхня |
| Розмір упаковки | 130 х 280 х 330 мм |
| Витратні матеріали | Липкий вкладень, Ультрафіолетова лампа |
| Ресурс лампи | 8000 |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Колір | Білий |