1 818,18 ₴
1 600 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мошок, Від комарів |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.25 г |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи | 7 годин |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Кількість світлодіодів | 16 шт. |
| Комплектація | Прилад, кабель USB, щітка для очищення сітки |
| Напруга розряду | 2900 В |
| Розмір упаковки | 385 х 260 х 55 мм |
| Роз'єм | Type-C |