
1 818,18 ₴
1 600 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт комп'ютера |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37 |
| Тип шкідника | Комари, Мошки |
| Час заряду акумулятора | 5 |
| Час роботи | 13 |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина | 10 |
| Комплектація | Прилад, кабель USB, щітка для очищення сітки |
| Місце застосування | Для внутрішнього та зовнішнього використання |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга розряду | 800 В |
| Площа дії (кв м) | 40 |
| Принцип дії | Ультрафіолетове світло й електрична сітка |
| Розмір упаковки | 110 х 110 х 216 мм |
| Роз'єм | Type-C |
| Сонячна батарея | 4 В / 100 мА·год |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип заряду | Сонячні батареї ⁇ USB |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 10 |
| Ширина | 20 |