1 000 ₴
880 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Щури, Миші, Гризуни |
| Зона дії | 40 кв.м |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Тип живлення | Мережа 12 В |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 6 |
| Діапазон робочих температур | -20 … +80 °С |
| Комплектація | Відлякувач, кріплення, стяжка — 2 шт. |
| Особливості | Автовимкнення під час руху автомобіля. Кнопка увімкнення/вимкнення. |
| Живлення | DC 6 В - 12 В |
| Застосування | Автомобіль, всередині приміщення |
| Розмір упаковки | 110 х 85 х 50 мм |
| Частота | 12 - 25 кГц |