
704,55 ₴
620 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hunter |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни, Білки |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип засобу | Пастка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Пастка — 1 шт. |
| Матеріал | Оцинкована сталь, дерево |