



704,55 ₴
620 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 445 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкідника | Кроти, Грызуны |
| Гарантія (місяць) | 6 |
| Діаметр стрижня | 28 мм |
| Довжина стрижня | 380 мм |
| Зона дії | 800 кв.м |
| Інтервал вібрації | 30 секунд |
| Комплектація | Кришка, ніжка |
| Матеріал | Корпус — ABS пластик, ніжка — алюміній |
| Живлення | Сонячна батарея 12 В |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Принцип дії | Віброзвуковий |
| Розмір упаковки | 390 х 155 х 95 мм |
| Сонячний елемент | 95 х 75 мм |
| Тип засобу | Відлякувач |