

1 477,27 ₴
1 300 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт комп'ютера |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29 |
| Час заряду акумулятора | 4.5 |
| Час роботи | 17 годин — ліхтар, 16 годин — інсектицидна лампа, 5 годин — обидві функції, 20 годин — Bluetooth-динамік |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Довжина | 10 |
| Клас захисту | IPX4 |
| Комплектація | Прилад, кабель USB, щітка для очищення сітки |
| Потужність | 7 Вт |
| Напруга розряду | 1000 В |
| Живлення | Вбудований акумулятор |
| Площа дії (кв м) | 40 |
| Принцип дії | Ультрафіолетове світло й електрична сітка |
| Розмір упаковки | 105 х 105 х 130 мм |
| Роз'єм | Micro USB |
| Стан | Нове |
| Тип заряду | USB |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 10 |
| Ширина | 12 |