

1 193,18 ₴
1 050 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від мошок |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 240 г |
| Висота | 140 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 3 часа |
| Час роботи | 13,5 годин — ліхтар, 10 годин — інсектицидна лампа |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Джерело живлення | USB DC 5V |
| Комплектація | Прилад, кабель USB, щітка для очищення сітки |
| Напруга розряду | 1000 В |
| Розмір упаковки | 92 х 92 х 145 мм |
| Роз'єм | MicroUSB |
| Ступінь захисту | IPX4 |