
613,64 ₴
540 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від мошок |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 78 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 130 |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Комплектація | Прилад, щітка для очищення сітки |
| Напруга розряду | 800 В |
| Площа дії | 40 |
| Розмір упаковки | 80 х 80 х 165 мм |
| Основні | |
| Цоколь | E27 |