



3 409,09 ₴
3 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Душова лійка | Так |
| Вилив | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 110 см |
| Комплектація | Водонагрівач, жорсткий вилив, душова лійка зі шлангом 1,2 метра |
| Монтаж | Настінний |
| Продуктивність | 2 |
| Розмір упаковки | 210 х 295 х 120 мм |