

5 056,82 ₴
4 450 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від мух, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Площа дії | 150 кв.м |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1850 г |
| Висота | 460 мм |
| Діаметр | 230 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Клас захисту | IP24 |
| Комплектація | Прилад — 1 шт. |
| Напруга розряду | 4000 В |
| Розмір упаковки | 255 х 255 х 490 мм |
| Ресурс лампи | 8000 |