1 795,46 ₴
1 580 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від літаючих комах, Від мошок |
| Площа дії | 55 кв.м |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 680 г |
| Висота | 255 мм |
| Діаметр | 162 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Клас захисту | IPX4 |
| Комплектація | Прилад — 1 шт. |
| Напруга розряду | 1000 В |
| Розмір упаковки | 175 х 165 х 260 мм |
| Ресурс лампи | 8000 |