4 886,37 ₴
4 300,01 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Площа дії | 180 кв.м |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3000 г |
| Висота | 265 мм |
| Довжина | 696 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Комплектація | Прилад, ланцюг для підвішування (70 см) |
| Напруга розряду | 4000 В |
| Розмір упаковки | 750 х 145 х 310 мм |
| Ресурс лампи | 8000 |
| Тип харчування | Мережа 220 В |