1 477,27 ₴
1 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shenzhen |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність дії | 30 м |
| Наявність ІЧ-датчика | Так |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 134 г |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 1.2 В |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкідника | Білки, Тварини, Кухлі, Оси, Леткі миші, Зайці |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Клас захисту | IP44 |
| Комплектація | Прилад — 2 шт. |
| Матеріал | ABS-пластик, пластик |
| Потужність | 0,0096 Вт |
| Розмір упаковки | 85 х 90 х 70 мм |
| Сонячна батарея | 2 В 50 мА |