


295,45 ₴
260 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panko |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкідника | Чешуйниці |
| Комплектація | Пастки — 2 шт., атрактант — 2 шт. |
| Призначення пастки/відлякувача | от чешуйниц, від срібнок |
| Особливості | Завдяки закритій конструкції може використовуватися в місцях із підвищеною вологістю, а також запобігає випадковому контакту з клеєм |
| Розмір упаковки | 183 х 125 х 30 мм |
| Термін дії | 1 місяць |
| Колір | Прозорий |