

1 079,55 ₴
950 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 415 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкідника | Кроти |
| Гарантія (місяць) | 6 |
| Діаметр стрижня | 40 мм |
| Довжина стрижня | 370 мм |
| Зона дії | 800 кв.м |
| Інтервал вібрації | 30 секунд |
| Комплектація | Прилад — 1 шт. |
| Матеріал | Кришка — пластик, ніжка — метал |
| Живлення | Батареї R20 (D), 4 шт. (до комплекту не входять) |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Принцип дії | Звуковий |
| Розмір упаковки | 423 х 60 х 60 мм |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Частота | 300 -700 Гц |