2 348,86 ₴
2 067 ₴
Сковорода-гриль чавунна O.M.S. Collection 3265
Сковорода з чавуну зі зливним носиком "OMS Collection" — незамінна класика на кухні. Чавун — один із найкращих матеріалів для приготування їжі, що має особливу властивість: рівномірно розподіляє тепло по всій поверхні та рідину всередині такої сковороди зберігається в необхідній кількості. Такий посуд ідеальний для страв на повільному вогні. Цю сковороду можна використовувати для зберігання й маринування їжі, первинного обсмажування, пасування їжі, тушкування. Виріб легко миється в посудомийній машині, сильні забруднення видаляються за допомогою замочування.
Емальований чавун вважається одним із найкращих і найуніверсальніших матеріалів для виготовлення кухонного посуду.
без втрати вітамінів і мінералів під час готування їжі;
підходить для використання в духовках і на всіх типах плит/варювальних поверхонь.
Характеристики Сковорода-гриль чавунна O.M.S. Collection 3265
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина посуду | 25 см |
| Кількість ручок | 2 |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал ручок | Чавун |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Форма | Квадратна |
| Ширина посуду | 25 см |
| Додаткові характеристики | |
| Зливний носик | Так |
| Товщина стінки | 3.5 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.49 |