1 038,64 ₴
914 ₴
Каструля O.M.S. Collection Kinox 24 см 6,1 л
Каструля Kinox 24 см 6,1 л виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі, яка не піддається корозії та впливу кислот. Ручки, що не нагріваються, з неіржавкої сталі, мають надійне кріплення. Кришка виготовлена з неіржавкої сталі. Товщина стінок становить 0,6 мм, каструля має дзеркальне полірування. Може бути використана на індукційних плитах. Каструля легко чиститься і зберігає бездоганний зовнішній вигляд упродовж тривалого часу.
Характеристики Каструля O.M.S. Collection Kinox 24 см 6,1 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота каструлі без кришки | 12 см |
| Діаметр каструлі | 22 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Індукційна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 0.6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4 мм |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 4.6 л |