626,14 ₴
551 ₴
Ковш O.M.S Collection 4036-18 см 2л
O.M.S Collection 4036-18 — універсальний місткий кухонний ківш, розроблений для використання на індукційних варильних поверхнях і плитах, має підвищену теплопровідність, спеціальне плоске дно ідеально контактує з робочою поверхнею плити та забезпечує повноцінне рівномірне нагрівання всієї площі посуду.
Ківш виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі, стійкої до окислення й процесів корозії. Приготовані в посуді страви зберігають велику кількість корисних речовин і мінералів. Місткий об'єм на 2 літри. Посуд міцний і довговічний, не деформується під впливом високих температур і має низку антибактеріальних і гіпоалергенних властивостей.
Зовнішня полірована сталь не змінює колір і не тьмяніє в процесі тривалої експлуатації, посуд стійкий до впливу абразивних мийних засобів, придатний для миття в посудомийній машині.
Характеристики Ковш O.M.S Collection 4036-18 см 2 л
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Діаметр | 18 см |
| Кришка | Немає |
| Матеріал посуду | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 2 л |
| Ручка | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Ківш кухонний |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип дна | Багатошарове |
| Товщина дна | 4.5 мм |
| Товщина стінки | 0.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сталевий |