3 850 ₴
3 388 ₴
Портативна колонка ECG BTS M1
Компанія ECG і далі активно розвиває лінійку портативної акустики. У продажу з'явилася BTS M1. У ECG BTS M1 є ергономічна ручка для перенесення — модель буде незамінним попутником для тих, хто не представляє свого життя без улюбленої музики.
Портативна акустика ECG BTS M1 — чудовий варіант для виїзду на природу. Вона якісно та голосно відтворює музику різних жанрів. Їй добре поступаються баси — впоратися з ними допомагають вбудовані пасивні випромінювачі. Завдяки Bluetooth до акустики можна під'єднатися без зайвих дротів і прокручувати улюблені треки зі смартфона або планшета. Пристрій підтримує карти пам'яті microSD. Музики багато не буває!
Характеристика Портативна колонка ECG BTS M1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейси | micro USB, AUX-вхід |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | FM-приймач, Функція гучного зв'язку |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.97 кг |
| Висота | 128 мм |
| Глибина | 64 мм |
| Ширина | 205 мм |