1 402,27 ₴
1 234 ₴
Опис індукційної плити Hausberg HB-1527RZ
Індукційна одноконфоркова плита Hausberg HB-1527 завдяки застосуванню новітніх технологій дуже швидко нагрівається, тому Ви легко скоро скоротіть час приготування їжі на 55%, порівнюючи зі звичайною електроплиткою.
Секрет такої суттєвої переваги індукційної плити в тому, що під міцною керамічною поверхнею конфорки розміщується індукційна котушка, що створює сильне магнітне поле. Якщо в цьому полі виявляється спеціальний посуд для індукційних плит із днищем із феромагнітику, то виникає електротік, що сприяє швидкому нагріванню. Водночас нагрівається тільки посуд, варильна поверхня залишається холодною. Обпектися про індукційну плиту просто неможливо.
Крім того, індукційна плита Hausberg HB-1527 ніколи не увімкнеться без безпосереднього контакту з посудом. Тому з погляду безпеки вона ідеальна.
Якщо Ви додали індукційну плиту, поставили каструлю, але вона не нагрівається, то подається автоматичний звуковий сигнал. Можливо, Ви взяли не той посуд, не для індукційних плит.
Індукційна плита — це найкращий варіант для економії. У неї немає фази попереднього нагрівання. Це неабияк скорочує не тільки час, а й кількість електроенергії, що витрачається.
Характеристики індукційної плити Hausberg HB- 1527RZ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hausberg |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |