Опис вентилятора напольного ECG FS 91 T Black
Вентилятор напільний колонний ECG FS-91-T - побутовий електричний прилад в оригінальному сучасному здійсненні, який відрізняється наявністьм LED дисплеїв, автоповороту корпуса для обдува в різні сторони, таймера і 3 швидкостей, а також функцією очищення повітря з іонізацією. Вентилятор має потужність 65 Вт, тому економно споживає електроенергію, а компактні розміри і зовнішній вигляд у вигляді колони дозволяють йому розміститися навіть у невеликому просторі.
Електричний вентилятор ECG FS-91-T стане не тільки чудовим помічником у спекотні дні для охолодження, але й підкресне інтер'єр Вашого будинку завдяки своїй дивовижній формі і стильному дизайну. Керування достатньо просте, здійснюється кнопками зверху на корпусі. До комплекту входить дистанційне управління дистанційного керування, що робить цей пристрій дуже зручним для використання. Це важливі фактори, щоб купити запальний вентилятор ECG FS-91-T для будинку або офісу, щоб користуватися в літній період.
У спекотні дні, коли ви працюєте вдома, ви також можете використовувати його в офісі або в іншому приміщенні, щоб створити приємне охолоджене повітря. Особливо він знадобиться в невеликих офісних приміщеннях або вузьких кімнатах, де великий вентилятор просто не поміститься і буде загрожувати робочий простір. Величина таймера і 3 режими, за допомогою яких ви зможете встановлювати прилади під свої потреби.
Переваги побутового напольного вентилятора ECG FS-91-T
Важливою перевагою напольного вентилятора цієї моделі є його компактність і колонний тип, завдяки чому його зручно ставити в невеличких кімнатах з обмеженим простором. Прибір має здатність очищати повітря за допомогою іонізації, що дозволяє створювати комфортні умови в робочому просторі.
Іонізація активна у всіх режимах. Ви можете обрати один з трьох режимів з різною інтенсивністю. Літній режим - це система інтенсивної вентиляції, яка автоматично працює в циклах, що чергуються високою, середньою і низькою швидкістю повітря. Нормальний режим працює з постійною швидкістю повітряного потоку. Нічний режим автоматично змінює витрати за 0,5 години на високий або середній КПД.
Для більшої зручності всі параметри можна виконати за допомогою дистанційного керування, а функції буде показано на дисплеї LED. Також існують практичні функції таймера з параметром 1, 2, 4 або 8 годин, можливість автоповороту корпусу і дуже тиха робота без вібрації.
Спеціальні
Характерики
Технічна специфікація
Специфікація продукту
Дизайн
Аксесуари
Вага & Габарити
Вага & Габарити (Brutto)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Чехія |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Колонний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 922 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Кут повороту | 80 град. |
| Рівень шуму | 61 дБ |
| Функція іонізації | Так |
| Функція повороту | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Максимальний час установки таймера | 360 |