1 382,95 ₴
1 175,51 ₴
Цей елегантний і спортивний рюкзак зі збірки Suzuka підходить для ноутбуків розміром до 15,6 дюйма. Ми розробили його з максимальною увагою до деталей. Зручний і універсальний, він ідеально підходить для професіоналів і студентів. Незважаючи на свою малу вагу, він має максимальну цілісність і функціональність.
Спеціальні
Характерики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 2 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для планшета, Зовнішня кишеня на застібці, Кишеня для пляшки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 550 |