1 737,50 ₴
1 476,88 ₴
КОМПАКТНИЙ, АЛЕ НЕ ВМІСТНИЙ
Цей тонкий і компактний рюкзак ідеальний для тих, хто живе на гострі життя і готовий пожертвувати всім заради яскравих, незабутніх, але, тим не менш, комфортних подорожей. В компактному, але дуже вміщуючий частині відділення легко і раціонально поміститься не тільки ваш електронний пристрій, але й всі необхідні речі. Щоб ви могли взяти з собою все необхідне і бути максимально організованими та працездатними, ми спорядили наш рюкзак на блискавки для паспорта або гаманця.
ЗАХИСТОВА ЗАХИЩА
Не слід забувати про те, що не можна піддати небезпеці наші електронні пристрої. Давно минули ті часи, коли папки з документами були для нас навряд чи найважливішими цінностями. Сучасне життя без електронних помічників, цих тендітних і важливих приладів, які потребують особливої пильності. Тому ми осідали нашу колекцію Cardiff м'яким кишеням для ноутбука розміром до 14" і кишенею для планшетів розміром до 10,5". Наш рюкзак призначений для тих, хто хоче захопити з собою додатковий електронний пристрій, але воліє подорожувати компактно і організовано.
ПЕРЕДНІЙ КАРМАН НА МОВНІЇ З МАГНІТНОЇ КНОПКІЙ
Передній кишені цього рюкзака оснащений надійною блискавкою і магнітною кнопкою. Якщо ви колись користувалися подібною системою виробів, то знаєте, що магнітна кнопка є важливим і дуже зручним аксесуаром. Складна легкость і простота, з якою закривається сумка, гарантує нескінченний комфорт і зручність. Ми також впровадили органайзер для авторів і смартфонів і зйомок для ключів, що забезпечить максимальну організованість вашого майна і звільнить від зайвих проблем.
СИСТЕМА ВИПРОБУВАННЯ РЕМ’ЯМИ
Вільні кінці ременя звисають, балакають і перешкоджають рухові. Вони не лише викликають розчарування, але й можуть загрожувати вашому життю і здоров’ю. Багато подібних випадків сталися з неприємними наслідками через те, що звисаючий кінець ременя затиснуті ліфтом або поїздом. Користуйтеся нашою системою керування ременями, і всі ваші ремені будуть акуратно складені і надійно зафіксовані, а ви зможете вільно і впевнено продовжувати рух.
ЗАДОБНА ПЕРЕНОСКА
Без сумніву, рюкзак з тонким, некачестним, виготовленим з недорогих матеріалів ременями, які впираються у шию і натирають плечі, завдає сильного болю. Це спустошить вам не тільки настрій, але й ту довгождану подорож, а може призвести до погіршення стану здоров’я під час затяжного перенесення речей. Цей рюкзак оснащений зручними плецевими ременями з м'якими накладками і м'якою ручкою для перенесення або підвішування. Хоч би скільки часу ви подорожували, ваше здоров’я і стан здоров’я залежать від вашого здоров’я.
Спеціальні
Характерики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для планшета, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення-органайзер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 415 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 640 |