


867,05 ₴
763 ₴
Ця сумка Komodo для ноутбуків — оригінальне рішення для міського жителя, що віддає перевагу елегантності та стриманості за ціною початкового рівня. Невагомий і компактний характер робить її зручною та легкою для подорожей. Вона втілює в собі багатофункціональність із витонченою і строгою колірною гамою й прагне доповнити й гармонійно вписатися у ваш індивідуальний стиль.
Опис
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 395 |