1 385,23 ₴
1 177,45 ₴
Створена для захисту і зручності, ця розкішна сумка для ноутбука колекції Tiergarten втілює в себе індивідуальність, витонченість і універсальність. Елегантна червона тканина ідеально контрастує з серебристою сірою внутрішньою підкладкою. Ця сумка притягуватиме до себе погляди, хоч би де ви були. Розроблена, щоб відповідати ноутбукам до 15,6 дюймів, вона має багато особливостей.
Спеціальні
Характерики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 295 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 635 |