Опис електродуховки ECG ET 20482 Stainless
Характеристики електродуховки ECG ET 20482 Stainless
Специфікація
Вага: 8,4 кг
Параметри
Характеристики товару
Дизайн
Аксесуари
Вага і розміри
Гарантія: 12 місяців
Виробник ECG, країна реєстрації бренду Чехія, країна виробництва Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Конвекція | Так |
| Максимальна потужність печі | 2000 Вт |
| Об`єм | 48 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Висота | 376 мм |
| Глибина | 408 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Подвійне скло дверцят | Так |
| Додаткова комплектація | Вертел |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний час установки таймера | 90 |