Характеристики пральної машини Liberton LWM-7000 PUMP
Гарантія: 12 міс
Виробник: Liberton - Країна реєстрації бренду (Німеччина), виробництва (Китай)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Завантаження | Вертикальна |
| Завантаження білизни | 7 кг |
| Максимальна температура | 50 °C |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Потужність | 380 Вт |
| Розмір | 73х42х85 см |
| Режими роботи | 3 |
| Швидкість віджиму | 1350 про/хв |
| Тип | Напівавтоматична |
| Рівень шуму | 54 дБ |