1 114,77 ₴
981 ₴
Опис електрочайника ECG RK 1240
Характеристики электрочайника ECG RK 1240
Спецификация
Техническая спецификация
Спецификация продукта
Дизайн
Вага і розміри
Гарантія: 12 місяців
Виробник ECG, країна реєстрації бренду Чехія, країна виробництва Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.2 л |
| Споживана потужність | 1630 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Звуковий сигнал | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 23 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | нержавіюча сталь (із чорним) |