

1 003,41 ₴
883 ₴
Опис миші ігровий Bloody Neon XGlide A4Tech Q81 Bloody Curve
Усі необхідні для геймінгу функції органічно вписуються у стильну мишу від Bloody.
Особливості
Характеристики миші ігрової Bloody Neon XGlide A4Tech Q81 Bloody Curve
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 126 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 3200 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 73 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 8 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару в упаковці (гр) | 243 |
| Розмір упаковки товару (мм) | 220х160х65 |
| Упаковка | Картонна коробка |