1 305,68 ₴
1 149 ₴
Сотейник O.M.S. 2038L 26 см
Сотейник O.M.S виготовлений з неіржавкої сталі, яка поєднує не тільки переваги сталі 18/10, але й вирізняється підвищеними показниками екологічної чистоти: не викликає алергії, не виділяє шкідливих речовин навіть за високих температур і не взаємодіє з кислотами та лугами.
Полірована поверхня сотейника O.M.S. не тільки надає посуду прекрасний зовнішній вигляд, але також забезпечує додатковий захист від корозії. Добре відполірований посуд із міцної неіржавкої сталі простий у догляді та може слугувати тривалий час, не втрачаючи своєї зовнішньої привабливості. Товщина стінок становить 1 мм, каструля має дзеркальне полірування. Кришка виготовлена з термостійкого скла з паровідводом.
Дно кастрюли O.M.S виготовлене тришаровим, із застосуванням товстої алюмінієвої пластини, герметично запаяної всередині капсули з неіржавкої сталі. Алюміній має підвищену, порівнюючи зі сталлю теплопровідністю, тому така каструля швидше нагрівається й краще розподіляє тепло на своїй поверхні, що робить приготування їжі зручнішим і економнішим. Ручки — ергономічні бакелітові ручки не нагріваються, можна мити в посудомийній машині.
Характеристики Сотейник O.M.S 2038L
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Висота стінок | 10 см |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Кількість ручок | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Тип посуду | Сотейник |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Багатошарове дно | Так |
| Товщина дна | 4.5 мм |
| Товщина стінки | 1 мм |