1 805,68 ₴
1 589 ₴
Опис сотейника OMS 2031L-30-6,5л
Сотейник 6,5 л (30 х 10 см), кришка скляна. Відмінне рішення для тих, хто шукає нові технології втілені в традиційних формах. Суворі форми виглядають ультра-модно та сучасно. Традиційний матеріал - нержавіюча сталь 18/10 у поєднанні з високоякісним алюмінієм, відповідає найостаннішим вимогам у галузі кулінарної майстерності. Посуд зручний у використанні, легкий і простий у догляді.
Капсульне дно, виготовлене за технологією дифузійного зварювання (імпакт дно) рівномірно розподіляє тепло і тривалий час зберігає досягнуту температуру, тим самим забезпечує рівномірне нагрівання та рівномірну подачу тепла у посуд. Їжа не пригорає завдяки рівномірному розподілу тепла по нижній частині та стінкам, продукти з високим вмістом вологи можна піддавати кулінарній обробці без води та найголовніше виключено утворення канцерогенних речовин.
Характеристики сотейника OMS 2031L-30-6,5л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр посуду | 30 (см) |
| Висота стінок | 10 см |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Кількість ручок | 2 |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сотейник |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Багатошарове дно | Так |
| Товщина дна | 4.5 мм |
| Товщина стінки | 1 мм |
| Зберігання в холодильнику | Так |