570,45 ₴
502 ₴
Опис каструлі 0,9 л OMS 2005-12-0,9л
До переваг посуду торгової марки OMS Collection відносять її високу якість, дизайнерські рішення та технічні інноваційні розробки. У посуді OMS Collection можна готувати не тільки смачні, але й корисні страви, зберігаючи природний аромат продуктів.
Каструля виготовлена з нержавіючої сталі. Відмінне рішення для тих, хто шукає нові технології втілені в традиційних формах. Суворі форми виглядають ультрамодно та сучасно. Традиційний матеріал - нержавіюча сталь 18/10 у поєднанні з високоякісним алюмінієм, відповідає найостаннішим вимогам у галузі кулінарної майстерності. Посуд зручний у використанні, легкий і простий у догляді. Капсульне дно, виготовлене за технологією дифузійного зварювання (імпакт дно) рівномірно розподіляє тепло і довгий час зберігає досягнуту температуру, тим самим забезпечує рівномірне нагрівання та рівномірну подачу тепла у посуд. Їжа не пригорає завдяки рівномірному розподілу тепла по нижній частині та стінкам, продукти з високим вмістом вологи можна піддавати кулінарній обробці без води та найголовніше виключено утворення канцерогенних речовин.
Характеристики каструлі 0,9 л OMS 2005-12-0,9л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота каструлі без кришки | 8 см |
| Діаметр каструлі | Менше 15 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Індукційна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 0.6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Точкове зварювання |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | Менш ніж 1 л |