


539,77 ₴
475 ₴
Опис каструлі з нержавіючої сталі 1,4 л OMS 2009-14-1,4л
Каструля 1,4 л (12 х 9 см), кришка скляна. Відмінне рішення для тих, хто шукає нові технології втілені в традиційних формах. Суворі форми виглядають ультра модно та сучасно. Традиційний матеріал - нержавіюча сталь 18/10 у поєднанні з високоякісним алюмінієм, відповідає найостаннішим вимогам у галузі кулінарної майстерності. Посуд зручний у використанні, легкий і простий у догляді. Капсульне дно, виготовлене за технологією дифузійного зварювання (імпакт дно) рівномірно розподіляє тепло і довгий час зберігає досягнуту температуру, тим самим забезпечує рівномірне нагрівання та рівномірну подачу тепла у посуд. Їжа не пригорає завдяки рівномірному розподілу тепла по нижній частині та стінкам, продукти з високим вмістом вологи можна піддавати кулінарній обробці без води та найголовніше виключено утворення канцерогенних речовин.
Характеристики каструлі з нержавіючої сталі 1,4 л OMS 2009-14-1,4л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O. M. S. Collection |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота каструлі без кришки | 9 см |
| Діаметр каструлі | Менше 15 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Склокерамічна, Електрична, Індукційна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 0.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 42767 л |